Załóż Koronę.

11 „Załóż koronę” to cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet pragnących podnieść poczucie własnej wartości oraz lepiej poznać siebie, dowiedzieć się tego kim są naprawdę. Cykl ten powstał z inicjatywy i potrzeb kobiet pracujących w biznesie. Bazuje on na teorii tożsamości człowieka,  która jest nadrzędna wobec naszych myśli, wartości i zachowań.

 

Aurka i prowadząca warsztaty Joanna Baranowska – coach pracujący od 12 lat  z  kobietami w biznesie w sferze ich tożsamości, przywództwa i innych ról, które pełnią w życiu. Pasjonatka pomocy humanitarnej w Afryce, czynnie zaangażowana w misję Honoraty Wąsowskiej „Misja Afryka” w zachodniej Ugandzie.

 


Obecnie prowadzimy program pilotażowy składający się z cyklu 4 spotkań o następującej tematyce:

 

 

 

A – „Quo Vadis – kim jestem i dokąd idę?" – odkrywanie moich wartości,  tożsamości i marzeń – Czego tak naprawdę chcę w życiu? Czego już dłużej nie będę tolerować? Jakiej zmiany potrzebuję?
 B – „Kobieta – istota czująca” – moje emocje i  relacje. Przyjrzenie się swojemu cieniowi. Odpowiedź na pytanie: co powoduje że moja korona mi spada lub przekrzywia się ? Jak  radzić sobie z trudnymi emocjami ? Toksyczne 

 C – „Jesteś taka, jak o sobie myślisz” – odkrywanie toksycznego sposobu myślenia. Namierzanie przekonań, które nas niszczą i poznanie sposobów radzenia sobie z nimi. Detoks myślenia.

 D – „Sztuka możliwości” – warsztat inspirowany myślą Benjamina i Rosamunde Zander,  mający na celu uświadomienie sobie naszego nastawienia i podejścia do życia, a także wynikających z tego konsekwencji w naszym życiu.

 


Motto tego programu to myśl Nelsona Mandeli:

 

„Najbardziej lękamy się nie tego że jesteśmy za słabi, najbardziej lękamy się  tego że jesteśmy ponad miarę potężni ! (…) Pomniejszając się nie służymy światu ! (…), a kiedy pozwalamy świecić naszemu światłu, nieświadomie pozwalamy na to samo innym…”.   

Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet, które pragną poczuć się pewniej w pełnionych przez siebie rolach i nabrać mocniejszego przekonania o tym, kim są naprawdę. Które są nastawione na poszerzenie własnej samoświadomości, pragną zmiany w myśleniu, a w konsekwencji zmiany w reakcjach na wydarzenia w ich życiu.

Dla uzyskania zmiany w życiu najkorzystniejsze jest przejście całego procesu transformacji i wzięcie udziału w pełnym cyklu czterech warsztatów, pomiędzy którymi uczestniczki pracują nad tematami indywidualnie. 

Z uwagi na to, że obecny cykl ma charakter pilotażowy możliwe jest dołączenie do niego w dowolnym momencie. Zajęcia odbywają się na Warszawskim Mokotowie. Koszt 1 warsztatu w programie pilotażowym to 150 pln.

Serdecznie zapraszam

 Asia Baranowska

Tel. 695363456

Mail: joanna@coachinghouse.pl